Rychlé vyřízení objednávky a doručení k vám je pro nás prioritou!


Osobní vyzvednutí - ZDARMA v kamenném obchodě!
Zboží si můžete vyzvednout ve všedních dnech od 9 do 19 hodin v našem kamenném obchodě v Praze 8 v ulici Zenklova 433/25, u stanice metra trasy B "Palmovka". Expedice při objednání do 12hod je v následující pracovní den zboží připraveno k odběru. Odběrné místo vás bude informovat e-mailem a sms.

Českou poštou - při objednávce nad 2.000,-Kč je doprava ZDARMA!
Po celé republice rozesíláme objednávky Obchodními balíky České pošty a i tyto objednávky jsou doručeny k našim zákazníkům nejpozději do 48 hodin od objednání po celé ČR*. Při objednávce do 2.000,- Kč a při platbě na dobírku činí poštovné 129,- Kč, při platbě převodem  účtujeme poštovné pouze 99,- Kč, nad 2.000,- Kč poštovné ani balné neúčtujeme.

Přepravní společností DPD - při objednávce nad 2.000,-Kč je doprava ZDARMA!
Zboží odchází přepravní společností DPD ještě dnes, v případě objednávek uskutečněných po 12 hodině pak maximálně následující pracovní den*. O pohybu zboží i plánovaném doručení budete informováni SMS zprávou. Při objednávce do 2.000,- Kč a při platbě na dobírku činí poštovné 102,- Kč, při platbě převodem účtujeme poštovné pouze 72,- Kč.
Nad 2.000,- Kč poštovné neúčtujeme.

Máte další otázky? Kontaktujte nás.

* V případě, platby převodem se zásilka může zdržet z důvodu párování plateb o 1 - 2 dny (dle rychlosti převodu mezi bankou).